Po kerkoni per
Dentist ne Tirane?

Toronto dental
Your Dentist in Tirana

Nga vizita e pare deri ne perfundim te trajtimit tuaj ne garantojme experience ndryshe nga te tjeret! KONTAKTONI NE Whatsapp +355 69 787 2194

Per te marre nje preventiv mund te na dergoni fotot dhe grafine ne formularin me poshte

Blank Form (#6)
Play Video

Klinika me e mire ne Tirane per

Implante Dentare - Faseta Emax - Probleme me gingivat

 Po kerkoni per Dentisti ne Tirane me cilesi dhe sherbim dentare  pa kompromis ne kualitet? Provoni Toronto Dental!

Toronto Dental - Dentist ne Tirane

Toronto Dental – Destinacioni Juaj per te gjitha sherbimet dentare te cilesise se lartë ku aplikohen te gjitha standardet me te fundit te aprovuara nga ADA (American Dental Asociation) dhe CDA (Canadian Dental Asosiation).  Experienca 10 vjetcare e stafit tone ne Canada, ben te mundur besimin ne cilesi te pacienteve tane nga e gjithe bota.  Emigrantet Shqipetare qe jetojne ne USA dhe Canada na kane besuar shendetin oral keto 10 vitet e fundit dhe zgjedhur si klinika dentare me e mire ne Tirane. Google Reviews.

Ne jemi te specializuar ne: Implante dentare ne Tirane, mikrokirurgji per probleme me mishrat e dhembeve, dentistri estetike smile makeover, faseta emax, no prep veneers, composite bonding dhe kellef zirkoni.

About Us

Perse "Toronto Dental"

Standarde Kanadeze

Ne jemi klinika e vetme dentare në Shqipëri me standarde Kanadeze qe ndjekim me rigorozitet te gjitha protokollet dentare te sugjeruara nga Shoqata Dentare Kanadeze dhe ADA ajo Amerikane. Kjo siguron nivel më të lartë të kujdesit dentar.

Protokolle Dentare

1. Protokoll ne kontrollin e infeksionit & sterilizim
2. Protokoll ne mbajtjen e rekordeve te trajtimit
3. Protokoll ne emergjencat dentare
4. Protokoll per mbetjet mjekësore

Kosto & Cilesi

Cilesi perendimore ne sherbime dentare me materiale Amerikane per me pake se 1/1o e kostos.

girl smiling in a dental clinic in tirana
Klientet tane

Before and After

Partneret Tane

stafi

Stafi Yne

PER CDO PYETJE TELEFONO SOT!
TEL: +355 69 787 2194

Per cdo pyetje apo paqartesi ne jemi ne dispozicionin tuaj 24/7. Per preventive apo per te derguar grafite dixhitale mund te perdorni formularin e kontaktit
Blog

Keshilla

Nga vizita e pare deri ne perfundim te trajtimit tuaj ne garantojme experience ndryshe nga te tjeret!

Si behet zbardhja e dhembeve?

Smile makeover – Zirconia Crowns